Wiadomość została wysłana!

Nr oferty: 3082

Domy - sprzedaż

Opis

Województwo
małopolskie
Powiat
krakowski
Gmina
Skawina
Miejscowość
Skawina
Cena (PLN)
379000
Powierzchnia (m kw.):
71
Powierzchnia działki (m kw.):
120
Typ zabudowy:
szeregowy
Forma własności:
własność
Woda:
miejska
Gaz:
miejski
Kanalizacja:
miejska
Prąd:
Tak
Liczba pokoi:
4
Ogrzewanie:
gazowe
Stan budynku:
do wykończenia
Data wprowadzenia:
2020-07-02 12:28:45
Data aktualizacji:
2020-07-02 12:28:45

Oferta

Dostępne jeszcze 2 ostatnie segmenty !
Biuro Nieruchomości Pawłowski prezentuje nową inwestycję - kameralne osiedle 3 domków w zabudowie szeregowej z działkami około 1 - 2,5 ara  . Jeden segment ma 67 m2 powierzchni użytkowej na dwóch kondygnacjach - kuchnia , wiatrołap ,salon ,  2 łazienki i 3 pokoje [jeden na parterze i dwa na piętrze[ .  Do każdego domu jest jeszcze 1 miejsce parkingowe na wyłączność .

Budynki wznoszone są w tradycyjnej i wysokiej jakościowo technologi budowlanej , ściany zewnętrzne z pustaka H+H ocieplone styropianem 15 cm , dach pokryty dachówką ceramiczną , okna PCV białe . Wewnątrz tynki , wylewki oraz wszystkie instalacje wod -kan , instalacja C.O.  bez pieca i grzejników [ możliwość zamontowanie za dopłatą ]  , instalacja elektryczna i instalacje teletechniczne . Poddasze do wykończenia regipsami we własnym zakresie .  Tarasy , podejścia do budynków i opaska będzie z kostki brukowej . Droga dojazdowa z płyt ażurowych
Działki będą ogrodzone,

Mieszkania znajdują się w bezkonkurencyjnej lokalizacji łączącej zalety mieszkania w mieście i korzystanie uroków ciszy i otaczającej zieleni . Odległość do rynku Głównego w Krakowie to 18 km . Połączenie z centrum oraz innymi dzielnicami Krakowa zapewnia obwodnica A4 i objazd przez Opatkowice. Do centrum Skawiny podejść na nogach lub dojechać w 5 minut  . W odległości nie więcej niż 20 minut na nogach znajduje się rynek w Skawinie , park , basen , sklepy [ 2 km ] oraz szkoła i przedszkole . Na miejscu jest również komunikacja miejska do Krakowa . 
Termin oddania inwestycji początek 2 kwartał 2020 r.
Zapraszamy do prezentacji nieruchomości !

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Agent odpowiedzialny

Wysyłając wiadomość akceptuję politykę prywatności Biuro Nieruchomości - Pawłowski