Wiadomość została wysłana!

Nr oferty: 3666

Domy - sprzedaż

Opis

Województwo
małopolskie
Powiat
krakowski
Gmina
Skawina
Miejscowość
Skawina
Cena (PLN)
870000
Powierzchnia (m kw.):
108
Powierzchnia działki (m kw.):
900
Typ zabudowy:
wolnostojący
Forma własności:
własność
Woda:
miejska
Gaz:
miejski
Kanalizacja:
miejska
Prąd:
Tak
Liczba pokoi:
5
Ogrzewanie:
gazowe
Materiał budowy:
beton komórkowy
Stan budynku:
do wykończenia
Data wprowadzenia:
2024-02-09 11:13:05
Data aktualizacji:
2024-02-09 11:13:05

Oferta

Nieruchomości Pawłowski prezentuje nowy dom o powierzchni 108,66m2 , zlokalizowany w Skawinie ul. Batalionów Chłopskich.
To ciekawy indywidulany projekt - pomieszczenia są ustawne i dobrze doświetlone . Ułożenie względem stron świata to północ- południe. Budynek będzie sprzedawany w stanie deweloperskim z odbiorami .

Budynek wzniesiony został sw tradycyjnej i wysokiej jakościowo technologii budowlanej , ściany zewnętrzne z pustaków Termalica 24 cm , ocieplenie dachu wełną mineralną 30 cm, okna PCV koloru białego- trzy szybowe 5 komorowe , ocieplenie styropianem 20 cm grafitowym . Wewnątrz tynki gipsowe, wylewki oraz wszystkie instalacje wod -kan , instalacja C.O. bez pieca i grzejników ,ogrzewanie podłogowe instalacja elektryczna i instalacja Lan . Droga wewnętrzna z tłucznia a opaski i tarasy z kostki brukowej. Działka ogrodzona poza frontem. Elewacja wykończona na gotowo tynkiem silikonowym. Dach pokryty blachą na rąbek tytanową.

Na parterze znajduje się kuchnia, salon , garaż , łazienka, wiatrołap i hol a na I piętrze 4 sypialnie i łazienka.

Budynek jest obecnie wykańczany i zostanie przyjęty do użytkowania do września 2023 r.
To wyjątkowa inwestycja na mapie nowych domów w Skawinie z powodu dużej działki o powierzchni 9,2ara w ekspozycją południowa i brakiem możliwości zabudowy poniżej.

Dom znajduje się w bdb lokalizacji łączącej zalety mieszkania blisko miasta i korzystanie uroków ciszy i otaczającej zieleni . W odległości 400 metrów znajduje się przystanek MPK. W odległości 1800 metrów znajduje się centrum Skawiny wraz z całą niezbędną infrastruktura społeczną , szkołą , basenem itp Doskonały dojazd Krakowa dwiema alternatywnymi drogami - do granic Krakowa 1,5 km.

domy sprzedawane są z podatkiem vat dzięki czemu Kupujący nie płaci podatku PCC 2 % przy zakupie nieruchomości .Nabycie mieszkania objęte jest 5 letnią rękojmią .

Zapraszamy do kontaktu celem uzyskana większej ilości szczegółów !

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Agent odpowiedzialny

Wysyłając wiadomość akceptuję politykę prywatności Biuro Nieruchomości - Pawłowski