Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomości - NIERUCHOMOŚCI PAWŁOWSKI - zostało założone w 2009 r przez licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami Pawła Pawłowskiego (nr wpisu 4202), członka Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników W Obrocie Nieruchomościami (MSPON).

Przedmiotem działalności biura jest pośredniczenie w zakupie i sprzedaży nieruchomości: działek o dowolnym przeznaczeniu, domów, mieszkań, lokali użytkowych, w tym w szczególności zlokalizowanych na terenie powiatów: krakowskiego, myślenickiego, wadowickiego i wielickiego. Posiadamy bardzo szeroką i urozmaiconą ofertę nieruchomości we wskazanej lokalizacji, dzięki czemu możemy zaproponować naszym Klientom najciekawsze i odpowiadające im indywidualnym oczekiwaniom nieruchomości.

Pośredniczymy także w zawieraniu umów najmu i dzierżawy m. in. obiektów komercyjnych lokale użytkowe, obiekty handlowe, powierzchnie produkcyjne i magazynowe, biura, hale, domów i mieszkań oraz działek (budowlanych, rolnych, rekreacyjnych, przemysłowych).Oferujemy domy, działki, lokale, mieszkania, nieruchomości komercyjne w powiatach: krakowski, wadowicki i myślenicki a w szczególności w następujących lokalizacjach: Skawina, Brzeźnica, Stryszów, Lanckorona, Kalwaria Zebrzydowska, Mogilany, Siepraw i Myślenice oraz nieruchomości nad zalewem Świnna Poręba i w okolicach Wadowic.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu gwarantujemy profesjonalne i rzetelne wykonanie zleconych nam zadań i stały kontakt z Klientem. Zapewniamy kompleksową i efektywną pomoc w poszukiwaniu nabywców dla przyjmowanych ofert nieruchomości jak też w wyszukiwaniu dla naszych Klientów interesujących ich nieruchomości. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem. Wyszukujemy grunty pod inwestycje, współpracujemy z firmami developerskimi. Aby rozszerzyć zakres i różnorodność naszej oferty współpracujemy z wieloma innymi biurami pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Zapewniamy pełne przygotowanie i obsługę transakcji zawieranych za naszym pośrednictwem. Kompletujemy dokumentację niezbędną do zawarcia umów, pomagamy w uzyskiwaniu niezbędnych zezwoleń od organów administracji rządowej i samorządowej, prowadzimy negocjacje, koordynujemy prace geodezyjne.

Działamy w oparciu o ustawę o gospodarce nieruchomościami z dnia 21 sierpnia 1997 r., przestrzegamy Standardów zawodowych pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz Kodeks etyki zawodowej. Zawsze przestrzegamy zasad etyki i tajemnicy zawodowej.

Współpracujemy z kancelarią radcy prawnego, dzięki czemu możemy zapewnić naszym Klientom pomoc w ustalaniu i regulowaniu stanów prawnych nieruchomości, przeprowadzaniu postępowań spadkowych, prawną obsługę procesów inwestycyjnych, prawidłowe sporządzenie i opiniowanie umów sprzedaży, najmu i dzierżawy nieruchomości.

Stale współpracujemy z kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami i architektami.

Informujemy, że nasze biuro jest ubezpieczone w zakresie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Oferujemy pomoc w uzyskaniu korzystnych warunków kredytowych przy zakupie nieruchomości za naszym pośrednictwem. Dla naszych Klientów negocjujemy promocyjne warunki.

Naszym atutem jest rzetelność i skuteczność, do każdej sprawy podchodzimy z pasją i zaangażowaniem.

Jeżeli chcesz skutecznie i korzystnie sprzedać lub kupić nieruchomość Biuro Obrotu Nieruchomościami Pawłowski zaprasza do współpracy!

Poszukujemy dla naszych klientów

Partnerzy

Polecenia