Wiadomość została wysłana!

Nr oferty: 3601

Mieszkania - sprzedaż

Opis

Województwo
małopolskie
Powiat
krakowski
Gmina
Skawina
Miejscowość
Skawina
Cena (PLN)
580000
Powierzchnia (m kw.):
71
Forma własności:
własność
Liczba pokoi:
4
Ogrzewanie:
gazowe
Data wprowadzenia:
2023-10-25 13:07:16
Data aktualizacji:
2023-10-25 13:07:16

Oferta

Do sprzedania dwupoziomowe apartamenty o powierzchni 71.92 m2. Lokale znajdują się na kameralnym osiedlu 4 apartamentów oddalonych 2,5 kilometra od centrum Skawiny [ ul. Wojska Polskiego ] Ta inwestycja dla osób szukających przestronnych wnętrz, wysokiego standardu i energooszczędności. To alternatywa dla gęsto zaludnionych bloków mieszkalnych bez miejsc postojowych.

Technologia
Budynki wznoszone są w tradycyjnej technologii budowlanej. Płyta fundamentowa/ Ściany z z betonu komórkowego H+H 24 cm , okna PCV 3 szybowe, tynki gipsowe, instalacje: wod -kan , instalacja C.O. gazowe z ogrzewaniem podłogowym i piecem, instalacja elektryczna, instalacja Internet/ Zagospodarowany zostanie teren na zewnątrz gdzie znajdują się , podejścia do budynków, podjazdy , miejsca postojowe i tarasy.

Atuty
-Apartamenty znajdują się w dobrej lokalizacji łączącej zalety mieszkania w mieście oraz możliwość spokojnego mieszkania bez hałasu i zgiełku głównych ulic. W odległości 7 minut samochodem znajduje się cała niezbędna do życia infrastruktura : sklepy spożywcze, basen, szkoła i przedszkole, szkoły średnie, park miejski i tereny zielone, trasy rowerowe, tereny rekreacyjne i miejsca do uprawiania sportu, urząd w Skawinie, szkoła Muzyczna, restauracje i wiele innych
- Miejsce postojowe w cenie mieszkania
- Każde mieszkanie ma ogródek od 21 do 75 m2
- Cicha i spokojna okolica

Układ pomieszczeń-
To nietypowy ale bardzo atrakcyjny projekt. Każde mieszkanie jest dwupoziomowe - posiada niezależne wejście z zewnątrz i osobne opomiarowanie. Sąsiedzi są tylko po bokach.
Na dole znajduje się duży salon z aneksem kuchennym o powierzchni 25 m2 , pokój /gabinet , wiatrołap i WC. Na piętrze znajdują się 2 pokoje i łazienka. Piętro ma pełną wysokość. Na poddaszu zostanie przygotowana 3 sypialnia do własnej aranżacji [ stan surowy, wyciągnięte media]
Komunikacja:
-W odległości 2 kilometrów od inwestycji znajduje się stacja Szybkiej kolei aglomeracyjnej ze stacji Skawina PKP z parkingiem Park and Ride W 27 minut możesz się znaleźć w centrum Krakowa, nie tracąc czasu na stanie w Korkach.
- W odległości 500 metrów znajduje się przystanek komunikacji miejskiej autobusu 203
-kilka alternatywnych tras samochodem do różnych części Krakowa w zależności od potrzeb i pory dnia ( wjazd na północ Krakowa od ul. Tynieckiej, na południe Krakowa od ul. Petrażyckiego lub do centrum Krakowa ul. Krakowską lub obwodnicą Skawiny )
Podane ceny są cenami brutto.
Kupujący nie płaci podatku PCC 2 %
Na zakupione mieszkania obowiązuje 5 letnia rękojmia.
Termin oddania do końca września 30.09.24 r.
Mieszkania wymagają dla osób spoza UE zgody na nabycie z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych (udział w drodze dojazdowej)
Zapraszamy do prezentacji nieruchomości !
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Agent odpowiedzialny

Wysyłając wiadomość akceptuję politykę prywatności Biuro Nieruchomości - Pawłowski