Wiadomość została wysłana!

Nr oferty: 3545

Mieszkania - sprzedaż

Opis

Województwo
małopolskie
Powiat
krakowski
Gmina
Skawina
Miejscowość
Skawina
Cena (PLN)
549000
Powierzchnia (m kw.):
57
Forma własności:
własność
Liczba pokoi:
3
Ogrzewanie:
miejskie
Materiał budowy:
zróżnicowany
Data wprowadzenia:
2022-08-17 12:41:35
Data aktualizacji:
2022-08-17 12:41:35

Oferta

Do sprzedania nowoczesny apartament o powierzchni 57,87 m2. Lokal znajduje się na kameralnym osiedlu 6 apartamentów oddalonych zaledwie 1200 metrów od centrum Skawiny. Ta inwestycja wyróżnia się pośród innych ofert w Skawinie i jest idealna dla osób szukających nieruchomości nietuzinkowych, oddalonych od miejskiego zgiełku ale z łatwym dostępem do infrastruktury społecznej. Dla osób szukających przestronnych wnętrz, wysokiego standardu i energooszczędności. To alternatywa dla gęsto zaludnionych bloków mieszkalnych bez miejsc postojowych.

Komunikacja:
-Szybka kolej aglomeracyjna ze stacji Skawina PKP z parkingiem Park and Ride W 27 minut możesz się znaleźć w centrum Krakowa, nie tracąc czasu na stanie w Korkach.
- W odległości 500 metrów znajduje się przystanek komunikacji miejskiej gdzie średnio co 30 minut odjeżdżają busy i autobusy do Krakowa i innych miejscowości
-kilka alternatywnych tras samochodem do różnych części Krakowa w zależności od potrzeb i pory dnia ( wjazd na północ Krakowa od ul. Tynieckiej, na południe Krakowa od ul. Petrażyckiego lub do centrum Krakowa ul. Krakowską lub obwodnicą Skawiny )

Atuty
-Apartamenty znajdują się w bezkonkurencyjnej lokalizacji łączącej zalety mieszkania w mieście oraz możliwość spokojnego mieszkania bez hałasu i zgiełku głównych ulic. W zasięgu ręki ( 10 minut na nogach ) znajduje się cała niezbędna do życia infrastruktura: sklepy spożywcze, basen, szkoła i przedszkole, szkoły średnie, park miejski i tereny zielone, trasy rowerowe, tereny rekreacyjne i miejsca do uprawiania sportu, urząd w Skawinie, szkoła Muzyczna , restauracje i wiele innych.
- W cenie mieszkania komórka lokatorska
- Ogrzewanie miejskie MPEC
- nowoczesny i ponadczasowy projekt budynku
- garaż podziemny

Układ pomieszczeń
Funkcjonalnie rozplanowany apartament to jasny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 27 m2, 2 sypialnie, łazienka, wiatrołap oraz balkon. Wszystkie pomieszczenia są dobrze doświetlone i ustawne

Technologia
Budynki wznoszone są w wysokiej jakościowo technologii budowlanej. Ściany z ceramiczne lub prefabrykowane z elementami żelbetowymi, okna PCV dwukolorowe, tynki gipsowe , instalacje: wod -kan, instalacja C.O. z MPEC ogrzewanie podłogowe, instalacja elektryczna, instalacja Internet, instalacja domofon i wideofon, instalacja pod klimatyzację oraz instalacja wentylacji mechanicznej nawiewno- wywiewna z rekuperacją. Zagospodarowany zostanie teren na zewnątrz gzie znajdą się podjazd do garażu podziemnego, podejścia do budynków, zieleń i wspólny śmietnik .
Podane ceny są cenami brutto
Kupujący nie płaci podatku PCC 2 %
Na zakupione mieszkania obowiązuje 5 letnia rękojmia.
Termin oddania w drugiej połowie 2023 r.
Miejsca postojowe dodatkowo płatne.
Zapraszamy do prezentacji nieruchomości !
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Agent odpowiedzialny

Wysyłając wiadomość akceptuję politykę prywatności Biuro Nieruchomości - Pawłowski