Wiadomość została wysłana!

Nr oferty: 3309

Mieszkania - sprzedaż

Opis

Województwo
małopolskie
Powiat
wielicki
Gmina
Niepołomice
Miejscowość
Niepołomice
Cena (PLN)
420000
Powierzchnia (m kw.):
73
Forma własności:
własność
Liczba pokoi:
4
Ogrzewanie:
gazowe
Data wprowadzenia:
2022-01-17 11:02:24
Data aktualizacji:
2022-01-17 11:02:24

Oferta

Biuro Nieruchomości Pawłowski prezentuje nową inwestycję - osiedle Portowa w Niepołomicach - 8 mieszkań o powierzchniach od 73,69 m2 do 79,96 m2 .
To 4 budynki dwu lokale w zabudowie szeregowej w oryginalnym projekcie w którym każde z mieszkań jest dwukondygnacyjne i każde mieszkanie ma własny ogródek oraz 2 miejsca parkingowe .

Budynki wznoszone są w tradycyjnej i wysokiej jakościowo technologii budowlanej , ściany zewnętrzne z bloczków " Ceramika Podkarpacka" , dach pokryty dachówką ceramiczną Creaton, ocieplenie dachu wełną mineralną 30 cm, okna PCV Drutex trzy szybowe 5 komorowe . Wewnątrz tynki gipsowe, wylewki oraz wszystkie instalacje wod -kan , instalacja C.O. wraz z piecem gazowym dwu- funkcyjnym i podłogówką , instalacja elektryczna i instalacje teletechniczne . Podjazdy , miejsca parkingowe i tarasy wyłożone kostką brukową . Ogródki ogrodzone od zewnątrz i od siebie , teren uporządkowany . Elewacja zrobiona na gotowo z tynku akrylowego. Na osiedlu będzie wspólny zbiornik wybieralny na wody opadowe . W cenie mieszkania nie ma schodów na piętro .

Mieszkania znajdują się w bezkonkurencyjnej lokalizacji łączącej zalety mieszkania w mieście i korzystanie uroków ciszy i otaczającej zieleni . Odległość do rynku Głównego w Krakowie to 22 km . Połączenie z centrum oraz innymi dzielnicami Krakowa zapewnia autostrada A4 oraz ulica Igołomska . Do centrum Skawiny można szybko dojechać ul. Kopernika i Korabnicką . . W odległości nie więcej niż 20 minut na nogach znajduje się rynek w Niepołomicach , sklepu [ 2 km ] ,szkoła i przedszkole czy przystanek komunikacji miejskiej

Termin oddania inwestycji do końca IV kwartału 2022 r.

Zapraszamy do prezentacji nieruchomości !

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Wideo:

Agent odpowiedzialny

Wysyłając wiadomość akceptuję politykę prywatności Biuro Nieruchomości - Pawłowski