Wiadomość została wysłana!

Nr oferty: 3250

Mieszkania - sprzedaż

Opis

Województwo
małopolskie
Powiat
krakowski
Gmina
Skawina
Miejscowość
Skawina
Cena (PLN)
300000
Powierzchnia (m kw.):
50
Forma własności:
własność
Liczba pokoi:
2
Ogrzewanie:
gazowe
Materiał budowy:
beton komórkowy
Data wprowadzenia:
2020-12-03 10:22:28
Data aktualizacji:
2020-12-03 10:22:28

Oferta

Biuro Nieruchomości Pawłowski prezentuje nową inwestycję - kameralne osiedle 4 domków wolno stojących dwu lokalowych w okolicach ul. Tynieckiej . W każdym budynku znajdują się 2 niezależne mieszkania z osobnym wejściem i opomiarowaniem. Na parterze znajdują się mieszkania o pow. użytkowej 50,22 m2 składające się z wiatrołapu ,2 sypialni, łazienki oraz salonu z aneksem kuchennym. Na piętrze znajdują się mieszkania o pow. użytkowej 54,79 m2 składające się z przedpokoju, 2 sypialni, łazienki i salonu z aneksem kuchennym. Do każdego mieszkania jest jeszcze 1 miejsce parkingowe na wyłączność .
Do każdego mieszkania przynależy na wyłączność ogródek o powierzchniach 30-50 m2.

Budynki wznoszone są w tradycyjnej i wysokiej jakościowo technologi budowlanej , ściany zewnętrzne z pustaka H+H ocieplone styropianem 15 cm , dach pokryty dachówką ceramiczną , okna PCV białe . Wewnątrz tynki , wylewki oraz wszystkie instalacje wod -kan , instalacja C.O. wraz z piecem gazowym dwu- funkcyjnym i ogrzewaniem podłogowym , instalacja elektryczna i instalacje teletechniczne . Tarasy , podejścia do budynków i opaska będzie z kostki brukowej .
Działki dojazdowa i miejsca parkingowe utwardzone. Teren nie ogrodzony.

Mieszkania znajdują się w bezkonkurencyjnej lokalizacji łączącej zalety mieszkania w mieście i korzystanie uroków ciszy i otaczającej zieleni . Odległość do rynku Głównego w Krakowie to 18 km . Połączenie z centrum oraz innymi dzielnicami Krakowa zapewnia obwodnica A4 i objazd przez Tyniec Do centrum Skawiny można podjechać w 5 minut . W odległości nie więcej niż 25 minut na nogach znajduje się rynek w Skawinie , park , basen , sklepy [ 2 km ] oraz szkoła i przedszkole . Na miejscu jest również komunikacja miejska do Krakowa - autobus 203.
Termin oddania inwestycji to wrzesień 2021 r.
Budynki obecnie na etapie fundamentów i na tym etapie jest możliwość bezpłatnego przesuwania ścianek lub instalacji !
Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania większej ilości informacji ! Mieszkanie sprzedawane są oddane do użytkowania - stan deweloperski. Kupujący nie płaci podatku PCC .
Więcej wizualizacji wkrótce.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Agent odpowiedzialny

Wysyłając wiadomość akceptuję politykę prywatności Biuro Nieruchomości - Pawłowski