Wiadomość została wysłana!

Nr oferty: 2915

Mieszkania - sprzedaż

Opis

Województwo
małopolskie
Powiat
krakowski
Gmina
Skawina
Miejscowość
Skawina
Cena (PLN)
312000
Powierzchnia (m kw.):
54
Forma własności:
własność
Liczba pokoi:
3
Ogrzewanie:
gazowe
Materiał budowy:
pustak
Data wprowadzenia:
2019-05-20 14:41:21
Data aktualizacji:
2019-05-20 14:41:21

Oferta

Biuro Nieruchomości Pawłowski prezentuje nową inwestycję - kameralne osiedle 4 bliźniaków z małymi ogródkami . Jeden segment ma 54 m2 powierzchni użytkowej na dwóch kondygnacjach - kuchnia , wiatrołap ,salon , łazienka i 2 pokoje.  Do każdego domu jest jeszcze 1 miejsce parkingowe na wyłączność .

Budynki wznoszone są w tradycyjnej i wysokiej jakościowo technologi budowlanej , ściany zewnętrzne z pustaka H+H ocieplone styropianem 15 cm , dach pokryty dachówką ceramiczną , okna PCV białe . Wewnątrz tynki , wylewki oraz wszystkie instalacje wod -kan , instalacja C.O.  wraz z piecem gazowym dwu- funkcyjnym i ogrzewaniem podłogowym , instalacja elektryczna i instalacje teletechniczne . Tarasy , podejścia do budynków i opaska będzie z kostki brukowej . Miejsca postojowe będą wysypane kamieniem .
Działki będą ogrodzone,

Mieszkania znajdują się w bezkonkurencyjnej lokalizacji łączącej zalety mieszkania w mieście i korzystanie uroków ciszy i otaczającej zieleni . Odległość do rynku Głównego w Krakowie to 18 km . Połączenie z centrum oraz innymi dzielnicami Krakowa zapewnia obwodnica A4 i ul. Tyniecka Do centrum Skawiny można szybko dojechać ul. Tyniecką.  . W odległości nie więcej niż 15 minut na nogach znajduje się rynek w Skawinie , park , basen , sklepy [ 2 km ] oraz szkoła i przedszkole . Na miejscu jest również komunikacja miejska [ linia 203 do Borku Fałęckiego ] . 
Termin oddania inwestycji początek 3 kwartał 2019 r.
Zapraszamy do prezentacji nieruchomości !

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Agent odpowiedzialny

Wysyłając wiadomość akceptuję politykę prywatności Biuro Nieruchomości - Pawłowski