Wiadomość została wysłana!

Nr oferty: 3368

Lokale - sprzedaż

Opis

Województwo
małopolskie
Powiat
krakowski
Gmina
Skawina
Miejscowość
Radziszów
Cena (PLN)
9000000
Powierzchnia (m kw.):
1071
Powierzchnia działki (m kw.):
9800
Forma własności:
własność
Woda:
miejska
Gaz:
miejski
Prąd:
Tak
Data wprowadzenia:
2022-02-21 16:56:30
Data aktualizacji:
2022-02-21 16:56:30

Oferta

Oferujemy Państwu obiekt biurowo - magazynowo- produkcyjny zlokalizowany w Radziszowie gmina Skawina . To nowy obiekt oddany do użytkowania w 2017 r. posadowiony na działce 99 arów . Obiekt składa się z dwóch budynków :
- Budynek z suwnicą o udźwigu 8 ton w którym prowadzona była działalność ślusarstwa mechanicznego wybudowany z konstrukcji stalowej wypełnionej płytą warstwową z posadzką przemysłową , sanitariatem i instalacją elektryczną , gazową , wod-kan, wentylacją oraz 4 gazowymi nagrzewnicami powietrza i 4 pompami ciepła . Budynek ten ma powierzchnię użytkową 879 m2 i wysokość w Kalenicy około 7,5 metra
- Budynek biurowo - magazynowy wybudowany w konstrukcji tradycyjnej z pustaka ytong wraz z instalacjami elektryczną , wod-kan, co i cw zasilana z kotła gazowego , instalacja teletechniczna , monitoring i klimatyzacja . Na posadzkach płytki ceramiczne. Budynek dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej 192 m2 .

Budynki dodatkowo podłączony do instalacji fotolowtaicznej 50 kw .
Obydwa budynki są w wysokim standardzie i doskonałym stanie technicznym . Teren wokół budynku zagospodarowany : wjazd , place składowe i manewrowe z kostki betonowej , trawniki , ogrodzenia oraz betonowy zbiornik przeciw pożarowy . Obiekt doskonale nadaje się pod siedzibę różnego rodzaju firm które potrzebują biura oraz magazynu i hali produkcyjnej . Dojazd bez ograniczenia tonażowego . Teren ogrodzony z automatyczną bramą .

Nieruchomość jest doskonale skomunikowana z Krakowem i Skawiną . Do wjazdu na Zakopiankę mamy 6 kilometrów , do Drogi na Bielsko Białą 3,5 kilometra , do wjazdu na obwodnicę Krakowa 14,5 kilometra .
Podana cena jest ceną netto do której trzeba doliczyć 23%vat.
Zapraszamy do prezentacji !

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Agent odpowiedzialny

Wysyłając wiadomość akceptuję politykę prywatności Biuro Nieruchomości - Pawłowski