Wiadomość została wysłana!

Nr oferty: 3598

Działki - sprzedaż

Opis

Województwo
małopolskie
Powiat
krakowski
Gmina
Skawina
Miejscowość
Borek Szlachecki
Cena (PLN)
355000
Typ działki:
budowlana
Powierzchnia (m kw.):
900
Forma własności:
własność
Woda:
miejska
Gaz:
brak
Kanalizacja:
miejska
Prąd:
Tak
Data wprowadzenia:
2023-10-16 12:27:53
Data aktualizacji:
2023-10-16 12:27:53

Oferta

Do sprzedania działka z pozwoleniem na budowę 2 budynków jednorodzinnych dwulokalowych w centrum Borku Szlacheckiego . Działka znajduje się na płaskim terenie z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej asfaltowej . W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna . Okolica Cicha i spokojna .

Koncepcja zagospodarowania i pozwolenie na budowę obejmuje :

2 budynki w zabudowie bliźniaczej według projektu Dom w Bratkach czyli 4 mieszkania tym dwa o pow. użytkowej 76,26 [ w tym garaż ] z dużym ogródkiem oraz dwa na piętrze o pow. użytkowej 85.04 w tym garaż + taras około 45 m2

PUM 320,5m2

Działka:
Działka w trakcie podziału geodezyjnego - w sąsiedztwie będą powstawały podobne inwestycje. Działka jest bardzo duża w stosunku do ilości mieszkań co da mieszkańcom niesamowity komfort i dużo zieleni .

Media

Na działce podpięte jest prąd. Możliwość podpięcia kanalizacji i wody miejskiej . Gazownia wydała warunki do rozbudowy gazu około 300 metrów więc warto rozważyć alternatywne źródło ogrzewania.

Inwestycja będzie doskonale skomunikowana ze Skawiną i Krakowem . W odległości 7 minut na nogach znajduje się szkoła , przedszkole i przystanek komunikacji miejskiej. Do obwodnicy Skawiny 3 minuty Samochodem. Do autostrady A4 15-20 minut samochodem. Cena 355 000zł netto + podatek vat. Polecamy !

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Agent odpowiedzialny

Wysyłając wiadomość akceptuję politykę prywatności Biuro Nieruchomości - Pawłowski