Wiadomość została wysłana!

Nr oferty: 3616

Domy - sprzedaż

Opis

Województwo
małopolskie
Powiat
krakowski
Gmina
Liszki
Miejscowość
Liszki
Cena (PLN)
1290000
Powierzchnia (m kw.):
152
Powierzchnia działki (m kw.):
800
Typ zabudowy:
wolnostojący
Forma własności:
własność
Woda:
miejska
Gaz:
brak
Kanalizacja:
miejska
Prąd:
Tak
Liczba pokoi:
5
Ogrzewanie:
pompa ciepła
Stan budynku:
do wykończenia
Data wprowadzenia:
2023-02-21 12:32:07
Data aktualizacji:
2023-02-21 12:32:07

Oferta

LOKALIZACJA:
Przeginia Duchowna to sielska miejscowość oddalona 12 km na zachód od Krakowa. Domy położone są na uboczu w bezpośrednim sąsiedztwie Rudniańskiego Parku Krajobrazowego i lasu. Jest to mały ale bardzo cenny przyrodniczo park ze szlakami pieszymi. Cisza, spokój, czyste powietrze i kontakt z naturą gwarantowany. W samej miejscowości znajduje się zespół szkolno- przedszkolny , sklep oraz przystanek komunikacji miejskiej autobusu numer 249 pozwalający sprawnie dotrzeć do Krakowa. Miejscowość jest również doskonale skomunikowana z autostradą A 4/ Lotniskiem . Dom osiedla prowadzi droga gminna w malowniczym otoczeniu. W bezpośrednim sąsiedztwie nowe domy jednorodzinnej w małym zagęszczeniu.

DOM:
Wolnostojący dom z poddaszem użytkowym i 1-stanowiskowym garażem wybudowany według projektu Archon Dom w Jabłonkach 2 . Poszczególne kondygnacje składają się z: PARTER: - salon o pow. ok. 31 m2 z wyjściem na taras - -kuchnia - łazienka (z prysznicem), - wiatrołap, komunikacja i schody, - garaż
-kotłownia
PIĘTRO: - 4 pokoje/sypialnie o pow. użytkowych odpowiednio 13 m2, 12 m2, 10 m2 oraz 9,5m2)
-łazienka
-garderoba

STANDARD/WYKOŃCZENIA:

Wysokim i rozszerzony standard to słowa najlepiej opisujące stan wykończenia każdy element został przez inwestora przemyślany budynki są nowoczesne i tanie w utrzymaniu za sprawą :
- pompy ciepła zapewniającej ogrzewanie domu i ciepłej wody 7KW
-fotowoltaiki o mocy 10 KW na dachu dobranej tak aby wystarczyła na zapotrzebowanie pompy ciepła oraz prądu w domu
-rekuperacja wraz z osprzętem w całym domu
-klimatyzacja w każdym pomieszczeniu
-stacja uzdatniania wody[ zmiękczacz]
-centralny odkurzacz
-rolety zewnętrzne
W budynku wykonane są wszystkie instalacje na gotowo w tym alarmowa /światłowodowa i monitoringu. Ogrzewanie podłogowe. Kotłownia i garaż wykończone na gotowo. Strych również przygotowany do użytku. Większość urządzeń sterowane zdalnie. Do budowy użyto markowych materiałów dobrej jakości. Budynek posiada pozwolenie na użytkowanie. Możliwość wykończenia budynku pod klucz do uzgodnienia.

DZIAŁKA/ OGRÓD:

Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 8 arów . Ogrodzenie z paneli 5mm, brama wjazdowa z automatyką, furtka z instalacją video-domofon. Instalacja burzowa z uchwyceniem wody opadowej do zbiorników rozsączających oraz zbiornik na deszczówkę 2,5 m3. Kostka brukowa w szerokim zakresie, opaska wokół budynku, szerokie i wygodne tarasy. Oświetlenie ogrodowe. Ogród w pełni zagospodarowany wraz z wyprofilowaniem i nasadzeniami. Przygotowany system nawadniania ogrodu.

Dodatkowo do budynku dobudowana jest wiata na kolejny samochód wraz z wydzielonym pomieszczeniem gospodarczym i wiatkom na śmieci.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu! Agent zajmujący się ofertą Paweł Pawłowski 513 189 109

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Wideo:

Agent odpowiedzialny

Wysyłając wiadomość akceptuję politykę prywatności Biuro Nieruchomości - Pawłowski