Wiadomość została wysłana!

Nr oferty: 3112

Domy - sprzedaż

Opis

Województwo
małopolskie
Powiat
krakowski
Gmina
Skawina
Miejscowość
Skawina
Cena (PLN)
440000
Powierzchnia (m kw.):
105
Powierzchnia działki (m kw.):
350
Typ zabudowy:
wolnostojący
Forma własności:
własność
Woda:
miejska
Gaz:
miejski
Kanalizacja:
miejska
Prąd:
Tak
Liczba pokoi:
4
Ogrzewanie:
gazowe
Materiał budowy:
beton komórkowy
Stan budynku:
do wykończenia
Data wprowadzenia:
2020-09-23 11:41:41
Data aktualizacji:
2020-09-23 11:41:41

Oferta

Biuro Nieruchomości Pawłowski prezentuje nową kameralną inwestycję - 3 domów zlokalizowanych w Radziszowie - zaledwie 4 kilometry od Skawiny .

To dwa domy w zabudowie bliźniaczej oraz dom wolnostojący według projektu   " Dom pod Miłorzebem 10 " o pow użytkowej 100 m2 . Projekty jest bardzo nowoczesny i funkcjonalny a pomieszczenia są dobrze doświetlone .

Budynki wznoszone są w tradycyjnej i wysokiej jakościowo technologi budowlanej , ściany zewnętrzne z betonu komórkowego Solbet  24 cm, ocieplone styropianem 16 cm  , dach pokryty dachówką ceramiczna Creaton ,ocieplenie dachu pianką poliuretanową ,  okna PCV 6 pięciokomorowe  , zestaw 3 szybowy. Wewnątrz tynki gipsowe , wylewki oraz wszystkie instalacje wod -kan , instalacja C.O.  piec z oprzyrządowaniem , instalacja elektryczna i instalacje teletechniczne  . Podjazdy ,opaski , miejsca parkingowe i tarasy utwardzone i przygotowane pod położenie kostki .  Teren na zewnątrz uporządkowany i ogrodzony [ogrodzenie panelowe] . Elewacja zrobiona na gotowo zgodnie z wizualizacją.


Domy znajdują się w bezkonkurencyjnej lokalizacji łączącej zalety mieszkania blisko Krakowa i korzystanie uroków ciszy i otaczającej zieleni . Odległość do rynku Głównego w Krakowie to 16 km  a od rynku w Skawinie 5 kilometrów.  W odległości nie więcej niż 5 minut znajduje się przystanek komunikacji zbiorczej i sklep spożywczy . w miejscowości także przedszkole , szkoła i gimnazjum . Polecamy !

Termin oddania inwestycji to IV kwartał 2020 r.
Cena za bliźniaka - 430 000 zł zł .
Cena za dom wolnostojący- 440 000 zł
Zapraszamy do prezentacji nieruchomości !

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Agent odpowiedzialny

Wysyłając wiadomość akceptuję politykę prywatności Biuro Nieruchomości - Pawłowski