Wiadomość została wysłana!

Nr oferty: 2936

Domy - sprzedaż

Opis

Województwo
małopolskie
Powiat
krakowski
Gmina
Świątniki Górne
Miejscowość
Ochojno
Cena (PLN)
469000
Powierzchnia (m kw.):
113
Powierzchnia działki (m kw.):
330
Typ zabudowy:
bliźniak
Forma własności:
własność
Woda:
miejska
Gaz:
jest
Kanalizacja:
szambo
Prąd:
Tak
Liczba pokoi:
4
Ogrzewanie:
gazowe
Materiał budowy:
beton komórkowy
Stan budynku:
do wykończenia
Data wprowadzenia:
2021-02-09 13:50:35
Data aktualizacji:
2021-02-09 13:50:35

Oferta

Został ostatni budynek z każdego projektu !
Biuro Nieruchomości Pawłowski prezentuje nową inwestycję - kameralne osiedle 12 domów w zabudowie bliźniaczej w centrum Ochojna - 4 km od granic Krakowa!

To 12 segmentów w dwóch projektach Archonu : Willa Julia 3[B] o pow użytkowej 120m2 oraz Dom Pod Miłorzebem GBM o powierzchni użytkowej 113 m2 . Projekty są bardzo nowoczesne i funkcjonalne , pomieszczenia są dobrze doświetlone . Wybierając spośród tych dwóch projektów każdy znajdzie zalety ważne dla siebie .

Budynki wznoszone są w tradycyjnej i wysokiej jakościowo technologi budowlanej , ściany zewnętrzne z betonu komórkowego Termalica 24 cm, ocieplone styropianem 15 lub 20 cm [ w zależności od projektu[ , dach pokryty dachówką ceramiczna Creaton ,ocieplenie dachu wełną mineralną 30 cm, okna PCV 6 komorowe - dwukolorowe , zestaw 3 szybowy. Wewnątrz tynki cementowo - wapienne , wylewki oraz wszystkie instalacje wod -kan , instalacja C.O. bez pieca , instalacja elektryczna i instalacje teletechniczne [TV + światłowód ] . Podjazdy ,opaski , miejsca parkingowe i tarasy wyłożone kostką brukową . Droga wewnętrzna z kamienia. Teren na zewnątrz uporządkowany i ogrodzony [ogrodzenie panelowe] . Elewacja zrobiona na gotowo zgodnie z wizualizacją.

Domy znajdują się w bezkonkurencyjnej lokalizacji łączącej zalety mieszkania blisko Krakowa i korzystanie uroków ciszy i otaczającej zieleni . Odległość do rynku Głównego w Krakowie to 16 km . Połączenie z centrum oraz innymi dzielnicami Krakowa zapewnia obwodnica A4 do której mamy zaledwie 7,8 km . W odległości nie więcej niż 5 minut znajduje się przystanek komunikacji zbiorczej , szkoła , przedszkole i sklep spożywczy. W związku z remontem drogi w Swoszowicach w załączniku mapka z drogą dojazdową.

Inwestycja zakończona i odebrana.
Cena za dom Willa Julia - 499 000 zł .
Cena za dom pod Milorzębem - 469 000 zł
Zapraszamy do prezentacji nieruchomości !

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Agent odpowiedzialny

Wysyłając wiadomość akceptuję politykę prywatności Biuro Nieruchomości - Pawłowski