Wiadomość została wysłana!

Nr oferty: 2747

Domy - sprzedaż

Opis

Województwo
małopolskie
Powiat
Kraków
Gmina
Podgórze
Miejscowość
Sidzina
Cena (PLN)
580000
Powierzchnia (m kw.):
126
Powierzchnia działki (m kw.):
200
Typ zabudowy:
szeregowy
Forma własności:
własność
Woda:
wodociąg
Gaz:
jest
Kanalizacja:
miejska
Prąd:
Tak
Liczba pokoi:
6
Ogrzewanie:
gazowe
Materiał budowy:
beton
Stan budynku:
bardzo dobry
Data wprowadzenia:
2020-09-23 11:11:30
Data aktualizacji:
2020-09-23 11:11:30

Oferta

Biuro Nieruchomości Pawłowski prezentuje nową ofertę domów w zabudowie szeregowej w Sidzinie!
To 16 budynków jednorodzinnych o powierzchni 125,05 m2 . Do każdego z budynków przynależeć będzie garaż w bryle budynku oraz nie duży i łatwy do utrzymania ogródek od strony zachodniej . Każdy z segmentów składa się z 3 poziomów . Dom mają bardzo atrakcyjny rozkład pomieszczeń . Na parterze znajduje się strefa dzienna : składająca się z salonu  z kuchnią 23 m2 , WC, garażu i wiatrołapu na na dwóch kolejnych piętrach znajdziemy 5 dobrze doświetlonych sypialni , 2 łazienki i garderoby . 

Budynki wznoszone są w nowoczesnej technologi budowlanej , ściany zewnętrzne z betonowych elementów gotowych [ MABUDO] , stropy żelbetowe typu FILIGRAN a ściany działowe z płyt gipsowo- kartonowych na profilach z izolacją akustyczną . Dach dwuspadowy pokryty dachówką ceramiczną Brass. Budynki są doskonale docieplone , okna PCV z okleiną w kolorze ciemnym , drzwi wejściowe antywłamaniowe . Wewnątrz wszystkie instalacje wod -kan , instalacja C.O. o C.W.U zasilana z kotła gazowego wraz z grzejnikami , instalacja wentylacji mechanicznej wraz z rekuperacją , instalacja elektryczna i instalacje teletechniczne . Teren na zewnątrz wyłożony kostką brukową , z tyłu ogrodzony . Filtry przeciw smogowe.

Budynki znajdują się w bezkonkurencyjnej lokalizacji w odległości 12 km od Rynku Głównego . Połączenie z centrum oraz innymi dzielnicami Krakowa zapewnia obwodnica A4 , ul. Petrażyckiego oraz ul. Krakowska do Skawiny . Na miejscu jest również komunikacja miejska [ linie 166 , 175 ] . W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się infrastruktura społeczna : szkoła , przedszkole , przychodnia oraz centrum sportu . 
Termin oddania domów październik 2020 r. 

Zapraszamy do prezentacji nieruchomości !

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Agent odpowiedzialny

Wysyłając wiadomość akceptuję politykę prywatności Biuro Nieruchomości - Pawłowski