Wiadomość została wysłana!

Nr oferty: 2684

Domy - sprzedaż

Opis

Województwo
małopolskie
Powiat
oświęcimski
Gmina
Zator
Miejscowość
Zator
Cena (PLN)
210000
Powierzchnia (m kw.):
270
Powierzchnia działki (m kw.):
4000
Szerokość działki:
50
Typ zabudowy:
wolnostojący
Forma własności:
własność
Woda:
miejska
Gaz:
jest
Kanalizacja:
miejska
Prąd:
Tak
Liczba pokoi:
4
Ogrzewanie:
węglowe
Materiał budowy:
zróżnicowany
Stan budynku:
do wykończenia
Data wprowadzenia:
2018-01-16 13:45:07
Data aktualizacji:
2018-01-16 13:45:07

Oferta

Oferujemy Państwu budynek mieszkalny położony w miejscowości Laskowa, gm. Zator.

Budynek został wybudowany w latach 60., w latach 70. przeszedł modernizacje - nadbudowano piętro.
Budynek jest w całości podpiwniczony (suterena), ma dwie kondygnacje mieszkalne oraz strych z możliwością adaptacji. W suterenie znajduje się kotłownia ze składem na opał oraz 3 wysokie pomieszczenia gospodarcze z możliwością adaptacji na pomieszczenia mieszkalne.
Na parterze znajduje się duży pokój dzienny z kominkiem, kuchnia ze stylową zabudową oraz piecem kaflowym oraz łazienka.  
Na piętrze zlokalizowane są trzy pokoje oraz miejsce na drugą łazienkę. Strych jest otwarty, z możliwością adaptacji. 
Każda kondygnacja budynku ma około 90 m2. 

Fundamenty i ściany piwnic lane z betonu, parter wykonany został z żużla, ściany piętra z pustaka piankowego 40 cm. Konstrukcja dachu betonowa, pokryta papą. Wszystkie stropy żelbetowe. 

W budynku zostały wymienione okna. Na parterze na podłogach płytki, ściany wygładzone. Na piętrze ściany również zostały wygładzone, podłogi przygotowane do wykończenia. 

Oprócz budynku mieszkalnego na działce znajduje się również budynek gospodarczy o powierzchni ok. 60 m2. Budynek drewniano-murowany.

Poprzedni właściciele budynku wybudowali w latach 60. na działce niewielką kaplicę w której odprawiane były nabożeństwa, jednak po wybudowaniu kościoła w Laskowej kaplica przestała być użytkowana, pozostaje jednak w dobrym stanie technicznym.

Dodatkowo na działce znajduje się staw o powierzchni ok. 35 m2 do którego doprowadzona jest bieżąca woda z pobliskiego źródła. W stawie hodowanych jest kilka karpi z których słynie okolica. 

Budynek uzbrojony jest w następujące media: kanalizacja i woda miejska, gaz oraz prąd. Dodatkowo do budynku doprowadzona jest woda ze źródła (duże ciśnienie pozwalające korzystać z niej nawet na piętrze). Na działce znajduje się też drugie źródło z bardzo dobrą wodą bogatą w minerały (potwierdzone badaniami). 
Centralne ogrzewanie piecem węglowym, na parterze podłogówka, na piętrze kaloryfery. 
Dojazd gminną drogą asfaltową.

Działka ma powierzchnię ok. 40 arów, z czego ok. 31 arów to tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, zagrodowej i usługowej. 

Nieruchomość zlokalizowana jest zaledwie 5 km od Energylandii, dzięki czemu idealnie nadaje się pod prowadzenie gospodarstwa agroturystycznego lub pokoi na wynajem. W odległości 15 km. znajduje się Inwałd Park. Bardzo dobre połączenie również z Krakowem i Wadowicami.


Cena nieruchomości to 210 000 zł, podlega ona niewielkiej negocjacji.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Agent odpowiedzialny